Apsveicam konkursa „Ciblas novada gada cilvēks” laureātus!

Ciblas novada pašvaldība arī šogad izsludināja konkursu „Ciblas novada gada cilvēks”.

Apbalvošanai tika pieteikti pretendenti visās nominācijās:

Nominācijā „Gada cilvēks” – Pušmucovas pagasta bibliotēkas vadītāja Ilga BAZIĻEVIČA;

Nominācijā „Gada jaunietis” – Ciblas vidusskolas 12. klases audzēkņi Madara DOMARKA un Jānis KALVĀNS;

Nominācijā „Mūža ieguldījums” – Pušmucovas feldšerpunkta vadītāja Tatiana SKRULE un pensionētā Ciblas vidusskolas pedagoģe Bernardita ADIJĀNE.

Tika nolemts, ka visi pretendenti ir vienlīdz cienīgi saņemt pašvaldības apbalvojumus. Tāpēc tie tiks piešķirti katram pieteiktajam nominantam.

Tradicionāli apbalvojumi tiek pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinīgajā pasākumā. Šī gada novembrī pašvaldība valsts svētku pasākumu nerīkos, jo jāievēro valdības noteiktie pulcēšanās ierobežojumi sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatīšanos. Ceram, būs iespēja decembrī rīkot 2020. gada noslēguma pasākumu, lai apbalvošanai izvirzītie cilvēki tiktu pienācīgi godināti publiskā pasākumā. Līdzīgi šogad Rīgā ir atlikta arī augstāko valsts apbalvojumu pasniegšana.

Foto no arhīva

Uz augšu