Ziemassvētku gaidīšanas laiks Pušmucovas pamatskolā

Ziemassvētki ienāk arī Pušmucovas skolā, kur decembrī mācās tikai 19 sākumskolas klašu bērni. Ļoti īpaša diena skolēniem bija 16. decembris, kad viņi skolas zālē rotāja eglīti un kad interneta vietnē skatījās tieši viņiem demonstrēto Rēzeknes teātra „Joriks” izrādi „Ziemas māja”.

Programmas „Skolas soma” piedāvājumā šim laikam ir samērā daudz pasākumu, ko var baudīt attālināti. „Jorika” izrāde izvēlēta, lai to varētu noskatīties kopā visi pašlaik skolu apmeklējošie bērni. Turklāt „Ziemas mājā” skolēni varēja līdzdarboties, veidojot no papīra savas lidmašīnas un ar tām spēlējoties.

Visi skolēni ar nepacietību gaidīja svētkus un brīvdienas.  Bērni mācījās dzejoļus un dziesmas. Skolas Teātra pulciņa dalībnieki, gaidot Ziemassvētkus, gatavoja priekšnesumus svētku pasākumiem klašu kolektīvos. Tas, ievērojot visus piesardzības noteikumus, skolā norisinājās 18. decembrī, pirms garajām ziemas brīvdienām.

Šajā dienā visi skolēni pie saviem klašu audzinātājiem saņēma arī vērtējumus (liecības).

Skolas pedagogi priecājas par visiem tiem skolēniem, kuri centīgi mācās arī apstākļos, kad stundas notiek attālināti. Viņi savlaicīgi iesniedz skolotājiem vērtēšanai savus darbus, un nopietns darbs tiek labi novērtēts. Iespējas mācīties attālināti ir visiem skolēniem, bet, ja kādam pēkšņi sabojājas telefons vai cita ierīce, kas nepieciešama mācībām, vecāki sazinās ar skolu un tiek rasts risinājums.

FOTO: Pušmucovas pamatskolas logi tumšākajā gadalaikā

Uz augšu