Svētku gaidīšanas laiks Ciblas PII

Svētku gaidīšanas laiks mūsu iestādē sākās ar svecītes iedegšanu Adventes vainagā katrā grupiņā. Bērnu sirsniņas priecēja uzsnigušais sniedziņš, kas ļāva baudīt ziemas priekus un uzcelt sniegavīru dārziņa pagalmā. Šajā pirmssvētku laikā ikviens no mums varēja justies kā čaklais Rūķītis, kuram jāpaveic kāds darbiņš, lai radītu īpašu svētku gaisotni, kas iepriecinātu ikvienu.

Bērni gatavojās svētku pasākumam, kas notika 17. decembrī. Kopā ar skolotājām viņi rotāja grupas telpu. Tika saposta arī eglīte pie iestādes.

Kaut arī šogad nevarējām uzaicināt uz svētku pasākumu vecākus, tomēr ceram, ka katrā ģimenē Ziemassvētki būs sirsnīgi un mīļi, un bērni ar dziesmām un dzejoļiem priecēs visus.

Līdz svētkiem mazajiem rūķīšiem vēl jāpaspēj izcept piparkūkas un pagatavot dāvaniņu vecākiem, bet visiem novada ļaudīm vēlējums no bērniem:

Lai visi būtu laimīgi kā Ziemassvētku rūķīši,

Lai katram staro eglīte kā Ziemassvētku zvaigznīte,

Lai visiem jaukas dāvanas, kas iepriecina sirsniņas!        

Lai laimīgs un radošs, Jaunais gads!

Ciblas PII „Ezītis” kolektīvs visiem iedzīvotājiem novēl: Lai aizejošā gada labākais, kas ar mums ir noticis, ir pamats nākošā gada laimes brīžiem! Mīlestību pret sevi un mīlestību pret pasauli aiz loga!

Ciblas PII „Ezītis” kolektīvu sveic vadītājs p. izp.  Velta Seimuškina:

Kaut mazliet žēl,
ka gads ir atkal galā,
Tu tomēr smaidi –
jaunais nāk.
Lai laimes daudz,
Lai bēdas garām,
Ar prieku sirdī gadu sāc!

Uz augšu