Turpinām vingrot mājās bez maksas!

Ciblas novada pašvaldība arī šogad organizē veselības veicināšana pasākumus, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 9.2.4.2./16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”.

Ārkārtas situācijas laikā, kad ir ierobežota pulcēšanās iespējas, ne tikai skolas un augstskolas organizē mācības un nodarbības internetā. Attālināti ZOOM vai citā platformās notiek arī dažādi semināri, konferences, diskusijas. Sporta speciālisti piedāvā arī dažādus vingrinājumu kompleksus.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar fizioterapeiti Maritu Joņinu aicina iedzīvotājus pieslēgties vingrošanas nodarbībām ZOOM platformā! Nodarbības būs bez maksas, jo tiek finansētas no ESF.

Lai pieslēgtos, nepieciešams dators vai tālrunis ar interneta pieslēgumu. Ieeja nodrošināta bez paroles. Vienīgā prasība, ienākot interneta saitē, uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu (tas nepieciešams projekta pārskatiem, jo jāatskaitās par nodarbībām izlietoto finansējumu). Kad dalībnieks ir reģistrējies, jānospiež poga joint the meeting, un ekrānā būs redzama nodarbību vadītāja. Varēsim sākt sportot!

Plānots, ka vingrošanas nodarbības sāksies 26. janvārī un 30. janvārī. Arī turpmākajos mēnešos – februārī un martā – tā notiks otrdienās un sestdienās (arī 3. aprīlī). Katra nodarbība sāksies plkst. 11.00 un turpināsies vienu stundu.

Vingrošanas nodarbību grafiks februārim un martam būs pieejams pašvaldības mājaslapā. Bez tam aktuālo informāciju būs iespēja saņemt arī e-pastā  (pirms tam ir jāatsūta pieprasījums uz marite.romanovska@ciblasnovads.lv ).

Šobrīd aicinām pielāgoties pārmaiņu laikam un izmantot iespēju vingrot attālināti un bez maksas.

Vingrosim ar Maritu Joņinu, pieslēdzoties ZOOM vidē:

3., 6. un 10. aprīlī – 11:00

Saite: https://us02web.zoom.us/j/88976094454?pwd=bWQ5MmthMmR2dW5xQU4vdytjWlRKQT09

 Informāciju sagatavoja: Mārīte Romanovska, Attīstības nodaļas vadītāja

FOTO: no interneta resursiem

Uz augšu