Karjeras izglītības aktualitātes Pušmucovas pamatskolā

Pušmucovas pamatskolā, jau uzsākot jauno mācību gadu, bija apstiprināta Karjeras izglītības programma trim turpmākajiem mācību gadiem – līdz 2023.gadam. Šo programmu veidoja pedagoģe – karjeras konsultante Elvīra Rimicāne.

Tā tika papildināta, ņemot vērā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) norādījumus, ka ar šo mācību gadu karjeras izglītība tiek integrēta  pilnveidotajā mācību saturā un interešu izglītībā. Programmu publicējam pielikumā (PDF formāts).

Šomēnes Pušmucovas skolā 9. klases audzēkņiem ir pieejamas individuālas karjeras konsultācijas. Tās notiek attālināti (Skype) ceturtdienās no plkst. 14.40 līdz 15.20. pedagoģe Elvīra Rimicāne ir gatava palīdzēt karjeras jautājumu risināšanā, arī attālināti – sazinoties Skype vidē. Pieteikties var zvanot (26120900), rakstot īsziņu, e-klases pastā, e-pastā: elvira.rimicane@inbox.lv
E. Rimicāne informē, ka šogad nenotiks “ēnu diena”, bet izglītības iestādes Latvijā piedāvā ikvienam, kas vēlas mācīties un apgūt kādu profesiju, apmeklēt atvērto durvju dienas attālināti – tiešsaistēs.

Uz augšu