Atvērts pārtikas apmaiņas punkts

22. februārī Ludzā, Latvijas Sarkanā krusta (Latgales ielā 129), ēkā tika atklāts pārtikas apmaiņas punkts “Food pick up point”.

Par to informē Antra TOPORKOVA, Ciblas vidusskolas skolniece, kura ir iesaistījusies līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes. Šo programmu īsteno Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā (sīkāk – futureheroes.lv).

“Food pick up point” līdzautore Antra Toporkova stāsta: – Programmas ietvaros dalībnieki  realizē projektus, kas saistīti ar kopēju sabiedrisku labumu. Mūsu komanda realizē projektu, kura gaitā Latvijas teritorijā tiek izveidoti pārtikas apmaiņas punkti “Food pick up point”. Projekta virsmērķis ir samazināt pārtikas produktu nonākšanu atkritumos, šai nolūkā paredzēts izvietot publiski pieejamus ledusskapjus, kur būs iespēja dalīties ar pārtikas produktiem (ievietojot tos ledusskapī), bet citiem cilvēkiem būs iespēja šos produktus paņemt un izmantot savām vajadzībām.

Ar informāciju par jau izvietotu “Food pick up point” punktu projekta ietvaros var iepazīties:

Uz augšu