8.-14. martā NENOTIKS vingrošana ZOOM platformā!

Uzmanību!!! Šonedēļ – no 08.03.2021 līdz 14.03.2021 – NENOTIKS vingrošanas aerobikas nodarbības ZOOM platformā!

Par tālākajiem nodarbību datumiem informēsim. Atvainojamies, par sagādātajām neērtībām!

Jau informējām, ka Ciblas novada pašvaldība arī šogad organizē veselības veicināšana pasākumus, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 9.2.4.2./16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”. Ārkārtas situācijas laikā Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar fizioterapeiti Maritu Joņinu aicina iedzīvotājus pieslēgties vingrošanas nodarbībām ZOOM platformā! Nodarbības ir bez maksas, jo tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda. Lai pieslēgtos, nepieciešams dators vai tālrunis ar interneta pieslēgumu. Ieeja nodrošināta bez paroles. Vienīgā prasība, ienākot interneta saitē, uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu.

Uz augšu