Līdz 1. aprīlim jāiesniedz pieteikums lauku bloku precizēšanai

Līdz š.g. 1. aprīlim LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) jāiesniedz lauku bloku precizēšanas pieprasījumi par jaunu lauksaimniecības zemes gabalu iekļaušanu lauku blokos, par esošo lauku bloku precizēšanu, par jaunu ainavas elementu iekļaušanu ekoloģiski nozīmīgu platību slānī, lauksaimnieka bloka izveidi.

Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ja:

  • klients vēlas iekļaut lauku blokā jau sakoptu platību, 
  • pievienot jaunus ainavas elementus; 
  • no lauku bloka izņemt neapsaimniekotu platību.

Platībai ir jābūt sakoptai uz lauku bloka precizēšanas pieprasījuma iesniegšanas brīdi, jo LAD inspektori to pārbaudīs arī dabā. Ja tā nebūs sakopta, tā netiks iekļauta lauku blokā un sezonas laikā netiks veikta atkārtota platības apsekošana. Svarīgi arī atcerēties, ka lauku bloku precizēšanas pieprasījums nav iesniegums platību maksājumu saņemšanai.

Uz augšu