Aicinām pieteikties darbam vēlēšanu iecirkņos

Saistībā ar pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 2021. gada 5. jūnijā, Ludzas novada vēlēšanu komisija izsludinājusi vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidātu pieteikšanos termiņu līdz 19. aprīlim darbam kādā no jaunveidojamā Ludzas novada vēlēšanu iecirkņiem.

Pieteikums katram kandidātam sagatavojams uz speciālas veidlapas:

Jaunveidojamā Ludzas novadā tiek veidoti 28 vēlēšanu iecirkņi. Ciblas novada pašvaldības teritorijā:

• Nr.631 – Ciblas novada administratīvais centrs, „Domes nams”, Blonti;
  • Nr. 633 – Ciblas pagasta pārvalde, Muižas iela 3, Cibla;
  • Nr 634 – Līdumnieku pagasta pārvalde, „Zvārguļi”, Līdumnieki;
  • Nr. 649 – Pušmucovas Tautas nams, Skolas iela 4, Pušmucova;
  • Nr. 652 – Zvirgzdenes pagasta pārvalde, „Pagastmāja”, Zvirgzdene.

Inta Senkāne, Ciblas novada pašvaldības pārstāve Ludzas novada pašvaldības vēlēšanu komisijā, aicina pretendentus darbam šajās komisijās pieteikties līdz š.g. 15. aprīlim, iesniedzot Pieteikumu konkrētā pagasta pārvaldē.

Pilns Ludzas novada vēlēšanu iecirkņu saraksts atrodams pielikumā „Vēlēšanu komisijas sludinājums”.

Kontaktinformācija saziņai jautājumu gadījumā par darbu vēlēšanu iecirkņa komisijā:

Agrita Kopeika, Ludzas novada pašvaldības vēlēšanu komisijas sekretāre: tālr. 26141165, e-pasts agrita-k@inbox.lv

Inta Senkāne, Ciblas novada pašvaldības pārstāve šajā komisijā: tālr. 26513891.