Pašvaldības speciālisti palīdz pieteikties platību maksājumiem un ADE

Sākusies Vienoto iesniegumu pieņemšana 2021. gada platību maksājumiem, kā arī iesniegumu pieņemšana marķētās dīzeļdegvielas iegādei, kurai piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi (ADE).

Ciblas novada pašvaldībā platību maksājumu un ADE pieteikumu aizpildīšana, iesniegšana, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, notiek klātienē:

* Ciblas pagasta pārvaldē, sēžu zālē – noteikti iepriekš jāpiesakās, zvanot konsultantam Agrim Trukšānam. Tālruņa numurs 28612349! E-pasts: agris-t@inbox.lv

* Blontos, Domes ēkā – pirmdienās un trešdienās konsultēs Marina Barkāne.

* Pušmucovas pagasta pārvaldē – otrdienās konsultēs Marina Barkāne.

M. Barkānes tālrunis: 26403122; e-pasts: marinabarkane@inbox.lv

Ja kāda lauksaimnieka kartē nekas nemainās, var sazināties ar Marinu Barkāni telefoniski, lai pieteikumu aizpildītu attālināti, bez konsultācijas klātienē.

Atcerieties – Ciblas novada pašvaldības algotie lauksaimniecības nozares speciālisti konsultācijas sniedz arī attālināti.

Zvaniet un rakstiet elektroniskās vēstules!