Uzziniet sava ķermeņa sastāvu!

Īstenojot projektu “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” (proj.nr. 9.2.4.2./16/I/067), ikvienam tiek piedāvāta iespēja piedalīties Nodarbībā par veselīgu uzturu, kas iekļauj sevī divas daļas: veikt ķermeņa masas analīzi ar ACCUNIQ BC300 analizatoru un piedalīties lekcijā par veselīgu uzturu ar analīzes iztirzājumu.

Šo iespēju piedāvā fizioterapeite Marita Joņina un uztura speciāliste Nelda Karpenska – Allaža.

Ķermeņa masas mērījumi notiks 14. maijā no plkst. 12.00 Blontos, pie domes nama. Obligāti iepriekš jāpierakstās, piezvanot – tālr. 27431363. (Tiks ievēroti visi covid-19 pandēmijas ierobežojošie nosacījumi)

Lekcija par šo tēmu notiks 15. maijā plkst. 13.00 internetā, ZOOM platformā. Ikvienam, kas būs veicis ķermeņa masas mērījumu 14. maijā, tiks nosūtīta saite, lai varētu pievienoties lekcijai. Pēc lekcijas individuāli katram tika izskaidrots mērījumu rezultāts, fizioterapeite un uztura speciāliste atbildēs uz jautājumiem.

ACCUNIQ BC300 analizatorsizmanto visprogresīvāko bioelektrisko impedances analīzes (BIA) tehnoloģiju, lai iegūtu precīzus un ticamus rezultātus.

Ķermeņa masas analīze neparāda konkrētu diagnozi, taču viennozīmīgi norāda virzienu kādā ārstējošajam ārstam darboties attiecībā uz tiem pacientiem, kas sirgst ar dažādām saslimšanām, kuru viena no blakusdiagnozēm ir aptaukošanās, nepietiekams svars, vielmaiņas traucējumi u.tml.

Plašāk par šo tehnoloģiju lasiet: http://www.fiziopro.lv/pakalpojumi/kermena-masas-analize/

Uz augšu